Sports activities

2014  Sporto šventė

Kaip ir praeitais metais vyko sporto šventė, kurioje vaikai jėgas liejo ne prie šachmatų lentos, o futbolo, krepšinio ir kiaušindaužio  aikšelėse. Šiais metais dalyvavo 133 šachmatininkai.

 

 

Šiame šachmatų festivalyje vyksta įvairios sporto pramogos,kurios leidžia atsipūsti nuo sunkiai žaidžiamų šachmatų partijų :D. Taip pat šios pramogos leidžia labiau įsitraukti į šio festivalio Baltijos taurės dvasią. Kadangi į šachmatų turnyrą atvažiuoja  daug žaidėjų iš įvairiausių pasaulio vietų, todėl būna įdomu žaisti įvairius sporto  žaidimus tarp skirtingų šalių.

 

Basketball

IMGP8771

Basketball

Šiame festivalyje 2013 buvo pradėtas rengti krepšinio  turnyras 3×3 . Praėjusiais metais krepšinio turnyras 3×3 turėjo didelį pasisekimą. Kadangi Lietuva yra krepšinio šalis, šioje  sporto šakoje žaidė labai daug komandų. Buvo du krepšinio turnyrai vaikų ir suaugusių.  Vaikų turnyre pirmąją vietą užėmė trijų  žaidėjų komanda vadinama „Majamio Heat“. „Majamio Heat“ komandoje žaidė Tadas Jasevičius, Vincas Ivanauskas,Juozas Ivanauskas. Suaugusiųjų turnyre pirmąją vietą užėmė   trys žaidėjai: Vičas Marijus, Tadas Čeponis, Rokas Klabis.

IMGP8776

Basketball

 

 

Football

IMGP8756

Football

IMGP8748

Football

2013 metais buvo pradėtas rengti futbolo turnyras, kuris turėjo didelį susidomėjimą. Jame dalyvavo daug  komandos, kurios kovojo dėl aukščiausių titulų. Komandoje buvo keturi žaidėjai ir vienas vartininkas.

 

 

 

 

 

Egg fight

IMGP8735

Egg fight

IMGP8733

Egg fight

2013 metais pradėtas rengti ypatingai įdomus žaidimas vadinamas kiaušindaužis. Šiame žaidime yra dviejų žaidėjų komanda, kuri gauna vieną kiaušinį ir  mėtidama kiaušinį turi išsilaikyti kuo ilgiesnį laiką tam, kad laimėtų pirmąją vietą.

 

 

 

 

  Creative workshop

IMGP8650

Creative workshop

IMGP8693

Creative workshop

Šiame šachmatų festivalyje vyko meno studijos kūrybinės dirbtuvės. Pirmą kartą įkurtose dirbtuvėse dalyvavo vaikai iš ivairių Europos šalių, taip pat ir suaugusieji neliko abejingi, jie irgi išbandė savo gebėjimus.Vadovė šio projekto dailės mokytoja Jurga Sidabrienė, kuri nestigo noro padėti mažiems vaikams atrasti save ne vien prie šachmatų lentos, bet ir prie balto lapo su teptuku ir akvarele. Menų dirbtuvėse dalyvavę vaikai džiaugiasi, kad įgavo visokeriopos patirties, kurią galės pritaikyti tolesniame  gyvenime.

 

 

 Volleyball

tinklinis

Volleyball

Pirmą kartą Baltijos taurės festivalyje bus pradėta rengti dar vienas sporto renginys- papludimio tinklinis, kuris bus žaidžiamas naujose tinklinio aikštelėse šalia Palangos tilto.

 

 

 

 

 

Lindy hop

lindyh

Lindy hop

Kviečiame įvairaus amžiaus žmones tarp jų merginas ir vaikinus atsipalaiduoti ir išbandyti kažką naujo, kažką tokio ko dar nebandėte savo gyvenime, tai ,,Lindy hop“ šokį. Jis šokamas pagal svingo muziką, o
svarbiausi judesiai improvizacija. Svarbiausia ateikite ir pajuskite gyvenimo skonį šokdami.

 

 

 

IKI ŠACHMATŲ KONGRESO DRUSKININKUOSE 2020

Mes Facebook’e

Live ratings

2700chess.com for more details and full list

Get Widget