Interviu su Pauliumi Pultinevičiumi ir Marija Šibajeva apie pasaulio jaunių šachmatų čempionatą 2016

11168429_1465773603737289_3890158912917091578_o

Paulius Pultinevičius

Interviu su Pauliumi Pultinevičiumi apie pasaulio jaunių šachmatų čempionatą 2016:

Kaip sekasi dalyvauti pasaulio jaunių šachmatų čempionate? Kokia sunkiausia partija ir prieš ką?
„Aš turiu 4 taškus iš penkių ir užimu devintą vietą iš 88 žaidėjų. Antroji partija buvo sunkiausia. Žaidžiau prieš IM Tabatabaei M.Amin 2493 iš Irano.Ši partija man buvo skaudi, nes visą laiką turėjau iniciatyvą bei žymiai daugiau laiko,bet partijos pabaigoje padariau baisią klaidą ir todėl pralošiau.”

 

 

 

 

 

 

Marija Šibajeva

Marija Šibajeva

Interviu su Marija Šibajeva 
Kaip sekasi dalyvauti pasaulio jaunių šachmatų čempionate? Kokia sunkiausia partija ir prieš ką? Kokia laukia rytojaus priešininkė?
„Aš turiu tris taškus iš penkių. Vieną partiją pralošiau: laimėjau kokybę, bet varžovė po keletos ėjimų gavo iniciatyvą. Šio pralaimėjimo išvada – reikia lavinti žaidimo intuiciją. Psichologiškai sunkiausia buvo pirmoji partija: su varžove iš Armėnijos, kurios reitingas žymiai mažesnis už mano. Lyginiame bokštiniame endšpilyje su pėstininku tris kartus atsisakiau siūlomų ligiųjų ir kovojau dar dvi valandas, norėjau laimėti, tačiau nepavyko.Rytojaus priešininkė iš Indijos. Žaidžiau prieš ją prieš keturis metus. Tada partiją baigėsi lygiomis. Man patinka dalyvauti čempionate. Miestas gražus. Čia gera atmosfera bei žaidimo salė.”

 

 

 

 

 

 

 

Posted in Naujienos, Šachmatai įdomu

IKI ŠACHMATŲ KONGRESO DRUSKININKUOSE 2020

Mes Facebook’e

Live ratings

2700chess.com for more details and full list

Get Widget